INTERCOMSERVICE
Distribution Cosmetics & Translations
Тел.: +38 (044) 251 46 74
моб. тел.: +38 (067) 218 01 56
Факс: +38(044) 251-46-79
xschool@iksua.com
04210, Київ, Оболонська набережна, 15,
корп. 3, оф. 1
Оберіть мову:
Skin care at the frontier of medicine

Навчання німецькій мові проводиться згідно наступних рівнів:

Рівень Назва курсу  
А1

 

Курс німецької мови
«Зустрічі на різних рівнях»
 
Питання та відповіді, по суті
 
Чому така назва?
Рівні - це єдина система норм і вимог до навчання іноземним мовам ЄС. Якщо коротко, то рівнів шість (А1А2В1В2С1С2)
Перших два - початковий, наступні два - середній, і останні просунутий (С2-це знання на рівні носіїв мови.). Наша програма побудована
з урахуванням всіх вимог єдиної системи ЄС. Нове, сучасне навчальний посібник називається «Begegnungen», що перекладається «зустрічі»
по закінченню курсу ви зможете добре орієнтуватися в наступних темах: знайомство, офіс, комп'ютер, готель, розпорядок дня, хобі та ін
Переваги: ​​добре структурований, цікавий зміст,
домашнє завдання - вправи on-line.
Кому буде цікавий цей курс?
 
Курс універсальний він однаково добре підходить як для тих, хто ставить перед собою мету вивчити мову для повсякденного спілкування так і в якості міцного фундаменту для тих, кому потрібен німецький для роботи і навчання, для подальшого складання іспиту на сертифікат міжнародного зразка
Письмова частина іспиту охоплює такі області мови, як аудіювання, розуміння прочитаного тексту, невеликий твір, а також розуміння і обробка науково-мовних структур. Незважаючи на те, що кожен університет самостійно складає свої завдання до іспиту, всі вони керуються при цьому прийнятим для всієї Німеччини нормам.
Іспит можна здавати тільки в одному з вузів. Найчастіше він проводяться за кілька тижнів до початку семестру. DSH вважається зданим, якщо в обох частинах іспиту ви виконали правильно принаймні дві третіх всіх завдань.
В кінці іспиту оцінка не ставиться. Вузи пропонують підготовчі курси, які, по можливості, вам слід відвідати, тому що DSH можна перездавати тільки один раз.
(Start Deutsch 1,2 Zertifikat Deutsch).
 
Як довго треба вчитися і скільки це буде коштувати?
Ми пропонуємо програми в рамках трьох рівнів
1.Встречі на рівні А1 (BegegnungenA1)
2.Встречі на рівні А2 (Begegnungen A2)
3.Встречі на рівні В1 (Begegnungen B1)
 
Кожен рівень складається з 8 тем. Для однієї теми необхідно від 3 до 5 занять. Ось саме це і називаємо «блоком». Це означає, що запис на заняття може формуватися як традиційно: дні тижня, час занять
на весь курс (від 24 занять - один рівень) так і на 1 «блок». Це буде зручно, перш за все, для ділових людей, а так само для всіх, кого не влаштовує темп навчання: 2 рази на тиждень систематично. Завдяки «блокам» Ви можете займатися, скажімо, 2 тижні, а потім зробити перерву до наступної теми, тобто «блоку»
А2
В1
В2

 

Deutsche Sprachprьfung fьr
den Hochschulzugang (DSH)
 
Підготовка до іспиту з німецької мови для вступу до ВНЗ (кількість занять: 32)
 
Для того, щоб Ви могли вчитися в німецькому університеті, Вам зазвичай необхідно підтвердження про складання іспиту DSH. DSH складається з письмового та усного іспитів.


Наші партнери: