INTERCOMSERVICE
Distribution Cosmetics & Translations
Тел.: +38 (044) 251 46 74
моб. тел.: +38 (067) 218 01 56
Факс: +38(044) 251-46-79
xschool@iksua.com
04210, Київ, Оболонська набережна, 15,
корп. 3, оф. 1
Оберіть мову:
Skin care at the frontier of medicine


 

Концептуальні лінії MBR

BioChange® (базова) - для втомленої шкіри. Активізація дермальних та епідермальних функцій. Вік не має шансів.

BioChange CytoLine® - для зрілої шкіри. До складу входять цитокини, фітогормони та естрогени. Контролюєма стимуляція кліткового росту.

BioChange® CEA - High-Tech (високі технології) на зустріч природі. Гідна відповідь на урбаністичний виклик сучасного навколишнього середовища.

Pure Perfection 100 N® Нова, неперевершена досконалість шкіри. Преміум засоби для боротьби зі старінням. Активізують всі эпидермальні та дермальні функції клітин за рахунок ряду ексклюзивних компонентів та механізмів, незалежно від віку та типу шкіри.

Pure Perfection 100 N® THE BEST сучасні технології та інноваційні методики усувають ряд факторів старіння шкіри.Омолодження шкіри вже не мрія, а дійсність!

ContinueLine med® Природній баланс для вимогливої, чутливої, із запаленнями, схильної до подразнень, а також для дуже сухої шкіри.

Спеціальний догляд від MBR

BioChange® Anti-Ageing BODY CARE Досконала система для щоденного догляду за тілом. Наочний, відчутний, довготривалий результат. Ідеальне поновлення еластичності. Для всіх типів шкіри, особливо ефективна для сухої. Рекомендовано для чутливої.

MEN Oleosome® – спеціальний інтенсивний догляд для чоловічої шкіри. Результативна , при цьому нескладна у застосуванні, лінія. Швидке рішення проблем шкіри обличчя, а також профілактика облисіння.

Medical SUN care® - Cонцезахісні засоби від MBR®. Захист & Догляд. Серія на базі новітніх досліджень в галузі медицини та біотехнології. Препарати із унікальними захисними властивостями в комплексі із поживними та відновлюючими функціями.

Для всіх типів шкіри. Із MBR medical SUN care® красива, рівномірна, а головне - безпечна засмага Вам гарантована.Наші партнери: