INTERCOMSERVICE
Distribution Cosmetics & Translations
Тел.: +38 (044) 251 46 74
моб. тел.: +38 (067) 218 01 56
Факс: +38(044) 251-46-79
xschool@iksua.com
04210, Київ, Оболонська набережна, 15,
корп. 3, оф. 1
Оберіть мову:
Skin care at the frontier of medicine


 

Концептуальні лінії MBR

BioChange®(базова) - для втомленої шкіри. Активізація дермальних та епідермальних функцій. Вік не має шансів.

BioChangeCytoLine® - для зрілої шкіри. До складу входять цитокини, фітогормони та естрогени. Контролюєма стимуляція кліткового росту.

BioChange® CEA- High-Tech (високі технології) на зустріч природі. Гідна відповідь на урбаністичний виклик сучасного навколишнього середовища.

Pure Perfection 100 N® Нова, неперевершена досконалість шкіри. Преміум засоби для боротьби зі старінням. Активізують всі эпидермальні та дермальні функції клітин за рахунок ряду ексклюзивних компонентів та механізмів, незалежно від віку та типу шкіри.

PurePerfection100N®THEBEST сучасні технології та інноваційні методики усувають ряд факторів старіння шкіри.Омолодження шкіри вже не мрія, а дійсність!

ContinueLine med® Природній баланс для вимогливої, чутливої, із запаленнями, схильної до подразнень, а також для дуже сухої шкіри.

Спеціальний догляд від MBR

BioChange® Anti-Ageing BODY CARE Досконала система для щоденного догляду за тілом. Наочний, відчутний, довготривалий результат. Ідеальне поновлення еластичності. Для всіх типів шкіри, особливо ефективна для сухої. Рекомендовано для чутливої.

MEN Oleosome® – спеціальний інтенсивний догляд для чоловічої шкіри. Результативна , при цьому нескладна у застосуванні, лінія. Швидке рішення проблем шкіри обличчя, а також профілактика облисіння.

Medical SUN care® - Cонцезахісні засоби від MBR®. Захист & Догляд. Серія на базі новітніх досліджень в галузі медицини та біотехнології. Препарати із унікальними захисними властивостями в комплексі із поживними та відновлюючими функціями.

Для всіх типів шкіри. Із MBR medical SUN care® красива, рівномірна, а головне - безпечна засмага Вам гарантована.



Наші партнери: